Golfistou.cz Rss

Golfový veletrh Golf Show láká firmy pro účast v roce 2010

Kategorie Novinky, zpravodajství z golfu, Různé služby a zajímavosti, Články, recenze vybavení na golf | Dne 14-07-2009

Golfový veletrh Golf Show láká firmy pro účast v roce 2010.

O každoročním veletrhu golfových potřeb ví, nebo má alespoň povědomí snad každý golfista. Titulek je, jak jste jistě hned pochopili, samozřejmě určen především prodejcům golfového vybavení a potřeb pro golfisty, protože právě těm jsou na golfovém veletrhu Golf Show určena prodejní místa a jejich pronájem pro rok 2010 je možné zarezervovat již dnes.

Organizátorem golfové akce je společnost Ragusa s.r.o.

Pořadatelem tohoto veletrhu je společnost RAGUSA s.r.o., která se mimojiné zabývá organizací dalších sportovních akcí, nakladatelské činnosti a marketingu. Oficiální stránky, které informují o veletrhu Golf Show najdete zde. Důležitou informací je především přesun tradiční Golf Show na jiné místo v Praze. 15. ročník mezinárodního veletrhu golfového vybavení a turistiky – GOLF SHOW 2010 – se uskuteční ve dnech 5. – 7. března 2010 v nových prostorách PVA Letňany – PVA Letňany.

Proč být vystavovatelem na výstavě PVA Letňany

Proč se stát vystavovatelem na akci Golf Show si musí každý zhodnotit a spočítat sám. Určitě se zde sejde skupina lidí s totožnými zájmy (ať už je to golf jako sport, nebo čistý golfový byznys), což může znamenat další potenciální obchodní kontakty či konexe na další lidi „z branže“. Pokud jste do vaší firmy investovali mnoho a pokoušíte se rozjet například nové golfové hřiště, popřípadě velký golfový obchod, pak je pro vás účast na podobných akcích možná nepsanou povinností i když vám třeba mnoho nepřinese. Ještě si dovolím tvrdit, že zaplacený (pronajatý) prostor sám o sobě mnoho pozitivního nepřinese a je potřeba se na tuto akci připravit. Lidé zbláznění do golfu chtějí vidět a slyšet něco zajímavého, nebo alespoň slova někoho zainteresovaného.

Proč jako návštěvník nejít hrát golf, ale navštívit Golf Show?

Tak tím si nejsem zcela jistý. Pokud se za posledních pár let výstava hodně změnila (k lepšímu), pak asi každá golfová výstava stojí za to, přeci jen těch golfových akcí není stále dost, pokud ne, musíte si najít důvod sami. Rozhodně však uvidíte nějaké ty novinky co se týkají golfového vybavení, oblečení, golfových holí, bagů, vozíků (i těch elektrických) a rozličných doplňků a nových „nezbytných“ vychytávek pro lačné golfové experimentátory.

 • golfové vybavení (hole, bagy, sety, míčky, vozíky, doplňky, technika, vybavení hřišť a cvičných areálů)
 • golfové oblečení (základní, rukavice, obuv, doplňky, pro děti i dospělé)
 • cvičná zařízení (simulátory, analyzátory švihu)
 • golfová turistika v ČR (golfové resorty, hotely, lázně)
 • golfová turistika v zahraničí (golfové resorty, hotely, lázně)
 • cestovní kanceláře, touroperátoři se zaměřením na nabídku golfové turistiky v ČR a zahraničí
 • ostatní (vybavení kluboven, masážní a relaxační zařízení, wellness, fitness, dárkové předměty, auta, press)

Pokud se rozhodnete využít veletrh Golf Show 2010 k propagaci vašeho podnikání, přejeme vám dobrou účast a nadšené publikum. Návštěvníkům samozřejmě přejeme kvalitní a profesionální vystavovatele s kvalitní nabídkou produktů :) .

  (Hlasováno 1 x)

4,572x shlédnuto - počet shlédnutí článku / videa

- přeposlat tento článek kamarádovi, známému - přeposlat tento článek kamarádovi, známému

Chcete ostatním poradit? Napište přínosný komentář...

 1. držte se, prosím, tématu a snažte se příspěvkem někomu pomoci
 2. vulgární a nesouvisející komentáře mohou být smazány
 3. administrátor může smazat jakýkoli komentář bez udání důvodu
 4. vzkaz pro prodejce...nepropagujte v komentářích své obchody a jinou činnost, tuto možnost budete mít ve zvláštní sekci

Zde můžete napsat komentář k danému článku