Golfistou.cz Rss

Sháníte levné letenky? Přes server Letenku.eu můžete nezávazně rezervovat levné letenky do celého světa a online prostřednictvím internetu.

Létejte do USA, Kanady, Ruska, Číny i s nízkorozpočtovými leteckými společnostmi.

Vycestujte jednoduše!

Golfové vybavení pro děti, junior golf a vše pro mladé hráče

Napsal | Kategorie Golfové potřeby, doplňky, Články, recenze vybavení na golf | Dne 14-07-2009

Golfové vybavení pro děti, junior golf a vše pro mladé hráče.
…číst celé


Sonocaddie V300, V100, Xv2 – golfová GPS navigace + mapy zdarma

Napsal | Kategorie Golfové potřeby, doplňky, Různé služby a zajímavosti, Články, recenze vybavení na golf | Dne 15-03-2009

Sonocaddie V300, V100, Xv2 – golfová GPS navigace + mapy zdarma.

GPS navigace jsou dnes již běžnou součástí každodenního života. Denně je mnozí z nás používáme v autech, popřípadě někteří využívají tzv. outdoorové GPS navigace na kolo a pěší turistiku. V tomto článku se zaměříme na golfovou GPS navigaci Sonocaddie (V300, V100, Xv2), která umožňuje vypočítat z kteréhokoli místa na golfovém hřišti vzdálenost ke greenu a ostatním cílům a důležitým bodům hřiště a konkrétní jamky.
…číst celé


Golfový míček Callaway Big Bertha Diablo Golf Ball

Napsal | Kategorie Golfové potřeby, doplňky, Články, recenze vybavení na golf | Dne 11-03-2009

Golfový míček Callaway Big Bertha Diablo Golf Ball – rozměry, specifikace.

Nové golfové míčky od společnosti Callaway nesou označení Callaway Big Bertha Diablo Golf Ball, stejně jako další vybavení série Diablo. Před časem jsme zde trošku rozebrali golfové míčky Callaway HX Tour-i a ix a jejich vlastnosti, rozměry míčku a specifikace. Dnes je na řadě model golfového míčku Big Bertha Diablo…
…číst celé


Golfová obuv Callaway X-Series, Chev 18, Tour Authentic Golf Shoes

Napsal | Kategorie Golfové potřeby, doplňky, Oblečení a obuv na golf, Články, recenze vybavení na golf | Dne 11-03-2009

Golfová obuv Callaway X-Series, Chev 18, Tour Authentic Golf Shoes.

Golfovou obuv oceníte především při golfovém švihu, kdy vám dodá tolik potřebnou stabilitu a pevné postavení, bez kterého se golfový nápřah stává nebezpečným pohybem, který může na kluzkém povrchu končit i pádem. Společnost Callaway Golf má ve svém portfoliu tyto golfové boty…X-Series, Chev 18, Collection a Tour Authentic Golf Shoes. Samozřejmostí je jak pánská, tak dámská golfová obuv různých kvalit, barev, velikostí a šířek.
…číst celé


Callaway Big Bertha Diablo irons set – nové Forged Irons golfové hole

Napsal | Kategorie Golfové potřeby, doplňky, Články, recenze vybavení na golf | Dne 07-03-2009

Callaway Big Bertha Diablo irons set – nové forged irons pro zkušené.

Callaway konečně nyní v březnu oficiálně představil své nové golfové hole s názvem Callaway Big Bertha Diablo irons, které pocházejí z nové série s názvem „Diablo„. Vedle golfových želez již dříve Callaway představil nová fervejová dřeva Diablo a hybrid + Driver Callaway Big Bertha Diablo. Níže si můžete přečíst specifikace želez…
…číst celé


Nike Sasquatch Driver a novinka Nike SQ Dymo Driver, SQ Tour Wood

Napsal | Kategorie Golfové potřeby, doplňky, Články, recenze vybavení na golf | Dne 02-03-2009

Nike Sasquatch Driver a novinka Nike SQ Dymo Driver, SQ Tour Wood.

Nike se zabývá vývojem a výrobou oblečení, obuvi a doplňků pro vrcholové sportovce, ale i pro běžnou veřejnost, pro sport či volný čas. V golfu se Nike celkem brzy vyšvihnul na přední příčky v prodejnosti nejen golfového oblečení, ale kompletního golfového vybavení včetně golfových holí, bagů, golfové obuvi či rozmanité škály doplňků…

V tomto článku si představíme nové golfové hole, respektive Driver Nike Sasquatch (Nike SQ Dymo Driver), který je novinkou pocházející z dílny firmy Nike.
…číst celé


Pánská treková obuv, dámské trekové boty na golf i treking

Napsal | Kategorie Golfové potřeby, doplňky, Oblečení a obuv na golf | Dne 01-03-2009

Pánská treková obuv, dámské trekové boty na golf a treking.

Možná že se mnou někteří nebudou souhlasit, ale domnívám se, že pokud je někdo mírným odpůrcem klasické golfové obuvi, má ještě jinou možnost jak tuto součást vybavení pro golfisty nahradit. Ano, jak je z nadpisu zřejmé, řeč bude o pánské a dámské trekové obuvi (tedy botách na treking).
…číst celé


Callaway FT-9 Driver – Callaway Golf Clubs, FT9

Napsal | Kategorie Golfové potřeby, doplňky, Články, recenze vybavení na golf | Dne 28-02-2009

Callaway ft-9 Drivers – Golf Clubs – photo, video.

Společnost Callaway patří mezi přední výrobce golfových holí a celého vybavení. V tomto článku si představíme Callaway FT-iQ Driver a v tom dalšímCallaway FT-9 Driver. Oba tyto Drivery lze kombinovat v novém produktu s názvem Callaway I-MIX Driver. Více informací o této technologii v článku Callaway I-Mix Driver.
…číst celé


Callaway FT-iQ Driver – Callaway Golf Clubs, FTiQ

Napsal | Kategorie Golfové potřeby, doplňky, Články, recenze vybavení na golf | Dne 28-02-2009

Callaway FT-iQ Driver a Callaway ft-9 Drivers – Golf Clubs – photo, video.

Společnost Callaway patří mezi přední výrobce golfových holí a celého vybavení. V tomto článku si představíme Callaway FT-iQ Driver a v tom dalšímCallaway FT-9 Driver. Oba tyto Drivery lze kombinovat v novém produktu s názvem Callaway I-MIX Driver. Více informací o této technologii v článku Callaway I-Mix Driver.
…číst celé


Wilson DI9 Irons jsou nástupci golfových holí Wilson Di7 Golf Clubs

Napsal | Kategorie Golfová videa ke shlédnutí, Golfové potřeby, doplňky, Články, recenze vybavení na golf | Dne 28-02-2009

Wilson DI9 Irons jsou nástupci golfových holí Wilson Di7 Golf clubs + fotografie (Photos).

Společnost Wilson Golf se zabývá výrobou a prodejem sportovního vybavení (pomůcek, obuvi, oblečení) pro mnoho sportů. V USA patří mezi přední firmy, zabývající se výrobou sportovního vybavení pro basseball a tenis. V tomto článku si trošku představíme golfové hole Wilson DI9 Irons, které jsou nástupci modelu Wilson Di7 Golf clubs.
…číst celé


Budeme opravdu rádi za věcné připomínky k jednotlivým rubrikám, proto neváhejte a pokud nějaký nápad na doplnění rubriky máte, nebo pokud vám zde chybí články na konkrétní téma, dejte nám o tom vědět přes tento formulář. Ve většině případů na tyto zprávy nereagujeme odpovědí, přesto je však považujeme za velmi důležité a prospěšné!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Vaše zpráva