Golfistou.cz Rss

Sháníte levné letenky? Přes server Letenku.eu můžete nezávazně rezervovat levné letenky do celého světa a online prostřednictvím internetu.

Létejte do USA, Kanady, Ruska, Číny i s nízkorozpočtovými leteckými společnostmi.

Vycestujte jednoduše!

Puma golf – Puma boty, obuv na golf, golfové oblečení Puma – outlet

Napsal | Kategorie Golfové značky, výrobci, Oblečení a obuv na golf | Dne 20-02-2009

Puma golf – Puma boty, obuv na golf, golfové oblečení Puma – outlet

Společnost Puma patří mezi přední výrobce sportovní obuvi a oblečení. Není tomu tak dlouho, co se pustila do výroby golfového obleční, doplňků a obuvi pro golf. Na rozdíl od společnosti Nike se Puma Golf nevrhla do výroby široké škály golfového vybavení, ale zůstala u toho co je jí blízké.
…číst celé


Taylor Made Golf 2009 – hole, bagy, hybridy, doplňky – Taylormade R7

Napsal | Kategorie Golfové značky, výrobci | Dne 20-02-2009

Taylor Made Golf 2009 – hole, bagy, hybridy, doplňky, Taylormade R7

Společnost Taylor Made Golf je další výrobce golfového vybavení, který patří do seznamu top značek v golfu. Co vám zcela určitě neujde už když se ocitnete na úvodní webové stránce Taylormadegolf.com je jisté neskrývané zaměření Tayloru na Drivery. Golfové Drivery Burner, R7, R7 Tour či R7 Limited Driver patří mezi skvosty a jedničky na poli holí pro první a nejdelší odpal.
…číst celé


Cleveland Golf 2009 – Drivery Monster, CG hole, bagy, hybridy, doplňky

Napsal | Kategorie Golfové značky, výrobci | Dne 08-02-2009

Cleveland Golf 2009 – Drivery Monster, CG hole, bagy, hybridy, doplňky.

Společnost Cleveland je dalším golfovým výrobcem, který je na špičce potravního řetězce. Produkty Clevelandu se prodávají po celém světě a portfolio produktů zahrnuje jak golfová železa série CG a TA (CG1, CG2, CG4, TA6), tak oblíbené Cleveland Drivery (Launcher Drivers či HiBORE® MONSTER XLS Drivers). Co je však již dlouhou dobu hlavním prodejním artiklem společnosti Cleveland jsou bezesporu wedge (golfové hole na krátkou hru a přihrávky na green) – CG14™ Chrome wedges, CG14™ Black Pearl wedges, Niblick, nebo velmi oblíbená série 588 RS.
…číst celé


Wilson Golf 2009 – golfové vybavení – hole, bagy, hybridy, doplňky

Napsal | Kategorie Golfové značky, výrobci | Dne 01-02-2009

Wilson Golf 2009 – golfové vybavení – hole, bagy, hybridy, doplňky.

Tuto společnost zajisté není třeba příliš představovat. Zabývá se výrobou a prodejem sportovního vybavení (pomůcek, obuvi, oblečení) pro mnoho sportů. V USA patří mezi přední firmy, zabývající se výrobou sportovního vybavení pro basseball a tenis. V ČR, co se golfu týká, sice nepatří mezi nejprodejnější a nejoblíbenější, ale své zákazníky si vždy najde. Většinou z řad hráčů, kteří ke golfu přešli například z tenisu (tam má Wilson své výsostné postavení).

…číst celé


Ben Hogan Golf 2009 – golfové hole, bagy, hybridy, doplňky

Napsal | Kategorie Golfové značky, výrobci | Dne 01-02-2009

Ben Hogan Golf 2009 – golfové hole, bagy, hybridy, doplňky.

Společnost Ben Hogan golf je pojmenována po velmi slavném a úspěšném golfistovi Benu Hoganovi, který se svou vynikající hrou, i když v trošku netradičním pojetí, zapsal navždy do golfové síně slávy. Produkty společnosti ben Hogan rozhodně nepatří mezi nejprodávanější, ale určitě si udržují jakýsi punc výjimečnosti. Dnes patří firma Ben Hogan ke gigantu v golfu, k firmě Callaway Golf.
Mezi produkty Hogana patří v podstatě veškeré golfové vybavení, ale vše je vyráběno v omezené míře. Oblíbené jsou zejména kované golfové hole (žiletky) Apex.
…číst celé


Odyssey Golf 2009 – především golfové patry (Puttery) a doplňky

Napsal | Kategorie Golfové značky, výrobci | Dne 01-02-2009

Odyssey Golf 2009 – především golfové patry (Puttery) a doplňky.

Společnost Odyssey Golf je podobně jako FootJoy v golfovém prostředí poměrně vyhraněná. Dříve to byla samostatná společnost, ale před několika lety došlo ke sloučení s gigantem v golfu, s firmou Callaway Golf. Jednalo se bezesporu o výhodnou fúzy, jelikož Odyssey je jednička ve výrobě patrů (putter) a doplňků pro golf. Jejich patry se vyznačují vysokou kvalitou použitých materiálů a taktéž celkovou koncepcí a kvalitním dílenským zpracováním. Zároveň se jedná o povedená designová díla a na první pohled je vidět jejich kvalita.
…číst celé


FootJoy Golf 2009 – především golfové oblečení, golfová obuv, doplňky

Napsal | Kategorie Golfové značky, výrobci | Dne 01-02-2009

FootJoy Golf 2009 – především golfové oblečení, golfová obuv, doplňky.

Společnost FootJoy (Foot Joy) je tak trochu jinou firmou v golfovém průmyslu a to především z důvodu skladby jejích produktů. FootJoy se totiž zaměřuje především na výrobu a prodej golfového oblečení, golfové obuvi (kvlaitní golfové boty), doplňků k oblečení a golfových doplňků vůbec.
…číst celé


Nike Golf 2009 – hole, bagy, hybridy, doplňky, golfové oblečení

Napsal | Kategorie Golfové značky, výrobci | Dne 01-02-2009

Společnost Nike je velmi známou společností, která se zabývá vývojem a výrobou oblečení, obuvi a doplňků pro vrcholové sportovce, ale i pro běžnou veřejnost, pro sport či volný čas. V golfu se Nike celkem brzy vyšvihnul na přední příčky v prodejnosti nejen golfového oblečení, ale kompletního golfového vybavení včetně golfových holí, bagů, golfové obuvi či rozmanité škály doplňků.
Samozřejmostí je široký výběr funkčního a designově zajímavého oblečení a kvalitní pohodlné či nepromokavé obuvi.
…číst celé


Titleist Golf 2009 – hole, bagy, hybridy, doplňky, AP1, AP2 serie, puttery

Napsal | Kategorie Golfové značky, výrobci | Dne 01-02-2009

Společnost Titleist patří mezi přední výrobce veškerého golfového vybavení, golfových holí, obuvi, oblečení a doplňků pro golf. Jedná se o společnost s dlouholetou tradicí a širokým spektrem golfových produktů.
Titleist vyrábí golfové hole pro široké spektrum hráčů, ale konkrétně se více zaměřují na pokročilé a profesionální golfisty. Pro začátečníky a mírně pokročilé je tu odnož Titleistu a sice golfová značka Cobra (součást značky Titleist).
…číst celé


Callaway Golf 2009 – hole, bagy, hybridy, doplňky, Big Bertha serie

Napsal | Kategorie Golfové značky, výrobci | Dne 01-02-2009

Callaway Golf 2009 – hole, bagy, hybridy, doplňky, Big Bertha serie.
Společnost Callaway patří mezi přední výrobce veškerého golfového vybavení, golfových holí, obuvi, oblečení a doplňků pro golf. Jedná se o společnost s dlouholetou tradicí a oproti některým jiným výrobcům také o více konzervativní firmu, což se odráží jak ve způsobu inovace a designové obměny golfového vybavení, tak třeba v designu golfového oblečení především.
Co se nedá Callaway rozhodně upřít jsou produkty z vysoce kvalitních materiálů, povedený design a celková kvalita zpracování je také na velmi vysoké úrovni.
…číst celé


Budeme opravdu rádi za věcné připomínky k jednotlivým rubrikám, proto neváhejte a pokud nějaký nápad na doplnění rubriky máte, nebo pokud vám zde chybí články na konkrétní téma, dejte nám o tom vědět přes tento formulář. Ve většině případů na tyto zprávy nereagujeme odpovědí, přesto je však považujeme za velmi důležité a prospěšné!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Vaše zpráva