Golfistou.cz Rss

Sháníte levné letenky? Přes server Letenku.eu můžete nezávazně rezervovat levné letenky do celého světa a online prostřednictvím internetu.

Létejte do USA, Kanady, Ruska, Číny i s nízkorozpočtovými leteckými společnostmi.

Vycestujte jednoduše!

Už se to snad blíží…oprašte golfové vybavení a protáhněte tělo

Napsal | Kategorie Povídání nejen o golfu | Dne 04-03-2009

Už se to snad blíží…oprašte golfové vybavení a protáhněte tělo.

Tak už se to blíží – nadcházející golfová sezona už klepe na dveře. Na leckterých golfových hřištích se již připravují na nastávající nápor natěšených golfistů, kteří v zimně pouze sledovali televizní přenosy, nebo maximálně navštěvovali simulátory a indoor centra. Ti šťastnější, akčnější a finančně nezávislejší si dopřáli jednu i více golfových dovolených, takže v zimně příliš nestrádali, ba naopak, užívali si golfu i během české mimosezony.

Zkuste se podívat na golfové zájezdy a dovolené, to by mohl být takový malý tip pro ty, kteří o nějaké golfové dovolené uvažují. Je však otázka, jestli je zrovna teď ta správná doba, když česká golfová sezona je už opravdu blízko…doufejme!
…číst celé


Budeme opravdu rádi za věcné připomínky k jednotlivým rubrikám, proto neváhejte a pokud nějaký nápad na doplnění rubriky máte, nebo pokud vám zde chybí články na konkrétní téma, dejte nám o tom vědět přes tento formulář. Ve většině případů na tyto zprávy nereagujeme odpovědí, přesto je však považujeme za velmi důležité a prospěšné!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Vaše zpráva