Golfistou.cz Rss

Sháníte levné letenky? Přes server Letenku.eu můžete nezávazně rezervovat levné letenky do celého světa a online prostřednictvím internetu.

Létejte do USA, Kanady, Ruska, Číny i s nízkorozpočtovými leteckými společnostmi.

Vycestujte jednoduše!

Golfový veletrh Golf Show láká firmy pro účast v roce 2010

Napsal | Kategorie Novinky, zpravodajství z golfu, Různé služby a zajímavosti, Články, recenze vybavení na golf | Dne 14-07-2009

Golfový veletrh Golf Show láká firmy pro účast v roce 2010.
…číst celé


Chcete zdarma oslovit golfisty nabídkou svých služeb?

Napsal | Kategorie Různé služby a zajímavosti | Dne 09-07-2009

…číst celé


Vijay Singh a jeho Hole in One na turnaji Masters 16th – životní rána

Napsal | Kategorie Golfová videa ke shlédnutí, Různé služby a zajímavosti | Dne 21-05-2009

Vijay Singh a jeho Hole in One na turnaji Masters 16th – životní rána.
…číst celé


Česká spořitelna Servis 24 internet banka Servis24 Internetbanking

Napsal | Kategorie Různé služby a zajímavosti | Dne 14-05-2009

Česká spořitelna Servis 24 internet banka Servis24 Internetbanking.
…číst celé


Sonocaddie V300, V100, Xv2 – golfová GPS navigace + mapy zdarma

Napsal | Kategorie Golfové potřeby, doplňky, Různé služby a zajímavosti, Články, recenze vybavení na golf | Dne 15-03-2009

Sonocaddie V300, V100, Xv2 – golfová GPS navigace + mapy zdarma.

GPS navigace jsou dnes již běžnou součástí každodenního života. Denně je mnozí z nás používáme v autech, popřípadě někteří využívají tzv. outdoorové GPS navigace na kolo a pěší turistiku. V tomto článku se zaměříme na golfovou GPS navigaci Sonocaddie (V300, V100, Xv2), která umožňuje vypočítat z kteréhokoli místa na golfovém hřišti vzdálenost ke greenu a ostatním cílům a důležitým bodům hřiště a konkrétní jamky.
…číst celé


Expres půjčka GE Money Bank nebo půjčku bez registru ihned?

Napsal | Kategorie Různé služby a zajímavosti | Dne 14-03-2009

Expres půjčka GE Money Bank nebo půjčku bez registru ihned?
…číst celé


Golfová dovolená v Thajsku – Thailand Golf – Asijská golfová hřiště

Napsal | Kategorie Golfové zájezdy, dovolená, Různé služby a zajímavosti | Dne 06-03-2009

Golfová dovolená v Thajsku – Thailand Golf – Asijská golfová hřiště.

Pokud toužíte po exotické golfové dovolené, pak může být Thajsko tou správnou volbou. Mnozí již nesouhlasně pokyvují hlavou, protože ceny letenek do těchto zemí nepatří k nejlevnějším. Na druhou stránku je letenka tím nejvyšším nákladem při cestě do Thajska.

Pokud tedy po takové dovolené toužíte, stačí se jen tak pro zajímavost podívat na ceny letenek do některé z golfových oblastí v Thajsku (Pattaya, Bangkok, Chiang Mai/Chiang Rai aj…) – Letenky Thajsko (Thailand) – a pokud vychytáte nějakou pěknou akční letenku, pak ostatní náklady na dovolenou v exotickém Thajsku jsou již docela přijatelné.
…číst celé


Outdoorové oblečení – Outdoor Outlet – levné golfové oblečení výprodej

Napsal | Kategorie Oblečení a obuv na golf, Různé služby a zajímavosti | Dne 18-02-2009

Outdoorové oblečení – Outdoor Outlet – levné golfové oblečení výprodej.

Termín Outdoor sice označuje oblečení pro volný čas, které se hodí do přírody, na hory či na běžné procházky a zároveň i definuje jakýsi styl v oblékání, to však neznamená, že některé druhy tohoto oblečení nemohou být vhodné pro golfisty.

Termín Outlet zase označuje sezónní či jiný výprodej oblečení s poměrně výraznými slevami. Samozřejmě se dnes jedná zároveň o poměrně běžný reklamní trik, kdy je sice oznámen výprodej oblečení, ale jeho ceny zamrzly na předchozích cifrách. Kontrola reality a reálné ceny je však na každém z nás.
…číst celé


Callaway I-MIX Driver – nastavitelné dřevo FT-iQ a FT-9 + shaft

Napsal | Kategorie Golfové potřeby, doplňky, Různé služby a zajímavosti, Články, recenze vybavení na golf | Dne 15-02-2009

Callaway I-MIX Driver – nastavitelné dřevo FT-iQ a FT-9 + shaft.

Společnost Callaway patří mezi přední výrobce golfových holí a celého vybavení. Více informací v sekci Callaway Golf. V tomto článku si představíme nový I-MIX Driver, kterým se společnost Callaway snaží přijít na trh s něčím novým.

Co se týká úprav a oprav golfových holí během hry, tak ty byly donedávna v turnajových golfových pravidlech (během rodinné vycházky si můžete hrát čímkoli :) ) zcela zakázány. Platí to i dnes, ale výjimkou jsou golfové hole sestavitelné systémem „mix and match“, které umožňují pouze vyměnit předem sestavené části golfové hole jako hlavu a šaft (Golf Head + Golf Shaft). Výrobcem těchto sestavitelných holí není pouze Callaway, ale také Nike či Taylor Made.
…číst celé


Kalendář turnajů PGA 2009 – regular season – PGATour FedExCup

Napsal | Kategorie Různé služby a zajímavosti | Dne 14-02-2009

Kalendář turnajů PGA 2009 – regular season – PGATour FedExCup.

Pokud rádi sledujete zahraniční golf, pak si určitě nenechte ujít některou z akcí zahraniční PGA Tour 2009, která je tradičně pod záštitou společnosti FedEx Tracking (FedExCup).

Odkaz uvedený níže vede na oficiální stránky PGATour, kde kromě seznamu a načasování jednotlivých turnajových klání můžete také listovat mezi hráči PGA Tour a sledovat jednotlivé statistiky.
…číst celé


Budeme opravdu rádi za věcné připomínky k jednotlivým rubrikám, proto neváhejte a pokud nějaký nápad na doplnění rubriky máte, nebo pokud vám zde chybí články na konkrétní téma, dejte nám o tom vědět přes tento formulář. Ve většině případů na tyto zprávy nereagujeme odpovědí, přesto je však považujeme za velmi důležité a prospěšné!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Vaše zpráva