Golfistou.cz Rss

Sháníte levné letenky? Přes server Letenku.eu můžete nezávazně rezervovat levné letenky do celého světa a online prostřednictvím internetu.

Létejte do USA, Kanady, Ruska, Číny i s nízkorozpočtovými leteckými společnostmi.

Vycestujte jednoduše!

Golfová obuv Callaway X-Series, Chev 18, Tour Authentic Golf Shoes

Napsal | Kategorie Golfové potřeby, doplňky, Oblečení a obuv na golf, Články, recenze vybavení na golf | Dne 11-03-2009

Golfová obuv Callaway X-Series, Chev 18, Tour Authentic Golf Shoes.

Golfovou obuv oceníte především při golfovém švihu, kdy vám dodá tolik potřebnou stabilitu a pevné postavení, bez kterého se golfový nápřah stává nebezpečným pohybem, který může na kluzkém povrchu končit i pádem. Společnost Callaway Golf má ve svém portfoliu tyto golfové boty…X-Series, Chev 18, Collection a Tour Authentic Golf Shoes. Samozřejmostí je jak pánská, tak dámská golfová obuv různých kvalit, barev, velikostí a šířek.
…číst celé


Pánská treková obuv, dámské trekové boty na golf i treking

Napsal | Kategorie Golfové potřeby, doplňky, Oblečení a obuv na golf | Dne 01-03-2009

Pánská treková obuv, dámské trekové boty na golf a treking.

Možná že se mnou někteří nebudou souhlasit, ale domnívám se, že pokud je někdo mírným odpůrcem klasické golfové obuvi, má ještě jinou možnost jak tuto součást vybavení pro golfisty nahradit. Ano, jak je z nadpisu zřejmé, řeč bude o pánské a dámské trekové obuvi (tedy botách na treking).
…číst celé


Golfové boty Contour, Classics, Dryjoys – Footjoy Golf Shoes for Men

Napsal | Kategorie Golfové potřeby, doplňky, Oblečení a obuv na golf | Dne 21-02-2009

Golfové boty Contour, Classics, Dryjoys – Footjoy Golf Shoes for Men.

Společnost FootJoy patří v golfu mezi jedničku na poli výroby golfového oblečení, golfové obuvi a doplňků pro golf. Za dobu své existence se jejich priority a zaměření příliš neměnily a jsou tudíž celkem oprávněně považováni za velmi kvalitního seriózního výrobce.
…číst celé


FootJoy golfové rukavice – Golf Gloves Weathersof, GTX, StaSof, SciFlex

Napsal | Kategorie Golfové potřeby, doplňky, Oblečení a obuv na golf | Dne 20-02-2009

FootJoy golfové rukavice – Golf Gloves Weathersof, GTX, StaSof, SciFlex.
Společnost FootJoy patří v golfu mezi jedničku na poli výroby golfového oblečení, golfové obuvi a doplňků pro golf. Za dobu své existence se jejich priority a zaměření příliš neměnily a jsou tudíž celkem oprávněně považováni za velmi kvalitního seriózního výrobce.
…číst celé


Puma golf – Puma boty, obuv na golf, golfové oblečení Puma – outlet

Napsal | Kategorie Golfové značky, výrobci, Oblečení a obuv na golf | Dne 20-02-2009

Puma golf – Puma boty, obuv na golf, golfové oblečení Puma – outlet

Společnost Puma patří mezi přední výrobce sportovní obuvi a oblečení. Není tomu tak dlouho, co se pustila do výroby golfového obleční, doplňků a obuvi pro golf. Na rozdíl od společnosti Nike se Puma Golf nevrhla do výroby široké škály golfového vybavení, ale zůstala u toho co je jí blízké.
…číst celé


Golfové oblečení, pánské a dámské oblečení na golf – kalhoty, bundy

Napsal | Kategorie Golfové potřeby, doplňky, Oblečení a obuv na golf | Dne 20-02-2009

Golfové oblečení, pánské a dámské oblečení na golf – kalhoty, bundy.

Další součástí golfové výbavy je golfové oblečení. Pokud začínáte, patří oblečení mezi poměrně zbytnou součást, jelikož se pohybujete především na Driving Rangi, kde vás nepřekvapí změny počasí jako na otevřeném hřišti, ani není třeba úzkostlivě dodržovat golfovou etiku.
…číst celé


Outdoorové oblečení – Outdoor Outlet – levné golfové oblečení výprodej

Napsal | Kategorie Oblečení a obuv na golf, Různé služby a zajímavosti | Dne 18-02-2009

Outdoorové oblečení – Outdoor Outlet – levné golfové oblečení výprodej.

Termín Outdoor sice označuje oblečení pro volný čas, které se hodí do přírody, na hory či na běžné procházky a zároveň i definuje jakýsi styl v oblékání, to však neznamená, že některé druhy tohoto oblečení nemohou být vhodné pro golfisty.

Termín Outlet zase označuje sezónní či jiný výprodej oblečení s poměrně výraznými slevami. Samozřejmě se dnes jedná zároveň o poměrně běžný reklamní trik, kdy je sice oznámen výprodej oblečení, ale jeho ceny zamrzly na předchozích cifrách. Kontrola reality a reálné ceny je však na každém z nás.
…číst celé


Golfové rukavice – polo syntetické nebo kožené rukavice na golf

Napsal | Kategorie Golfové potřeby, doplňky, Oblečení a obuv na golf | Dne 01-02-2009

Golfové rukavice – polo-syntetické, syntetické nebo kožené rukavice na golf.

Dalším doplňkem, který oceníte záhy při startu vaší golfové dráhy a budete jej potřebovat po celou její dobu (až na některé výjimky), jsou golfové rukavice. Pokud již vaše kroky putovaly na Driving Range, kde jste měli tu čest polámat své ztuhlé a neprocvičené tělo, omlouvám se všem atletům, zajisté jste také ocenili svou první golfovou rukavici, která ochránila vaší ruku od nepříjemných a bolestivých mozolů.
…číst celé


Sportovní oblečení, funkční prádlo Klimatex, Jitex – chyťte výprodej

Napsal | Kategorie Oblečení a obuv na golf, Různé služby a zajímavosti | Dne 22-01-2009

Sportovní oblečení, funkční prádlo Klimatex, Jitex – chyťte výprodej.

Golfisté, a není to žádná podpora prodeje golfového zboží, kvalitní sportovní a ještě lépe kvalitní funkční prádlo při svých toulkách golfovými hřišti rozhodně využijí. Nejen že se chodí hrát za různého počasí, kdy se například klasicky zpotíte, ale neklasicky vám pak pot zůstane na zádech, potažmo na ledvinách a vítr se vám o ně nepříjemně otírá. Určitě znáte ten pocit zpoceného těla ovívaného větrem…zaděláno na nastydnutí.
…číst celé


Budeme opravdu rádi za věcné připomínky k jednotlivým rubrikám, proto neváhejte a pokud nějaký nápad na doplnění rubriky máte, nebo pokud vám zde chybí články na konkrétní téma, dejte nám o tom vědět přes tento formulář. Ve většině případů na tyto zprávy nereagujeme odpovědí, přesto je však považujeme za velmi důležité a prospěšné!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Vaše zpráva