Golfistou.cz Rss

Golfové vybavení pro děti, junior golf a vše pro mladé hráče

Kategorie Golfové potřeby, doplňky, Články, recenze vybavení na golf | Dne 14-07-2009

Golfové vybavení pro děti, junior golf a vše pro mladé hráče.

Pokud hrajete golf a zároveň máte děti, pak jste již nejspíš koketovali s myšlenkou zkusit své ratolesti ke golfu dostat. Pokud tomu tak je, měli byste znát některá fakta týkající se výběru golfových holí a kompletního golfového vybavení pro děti (juniory).

Juniorské golfové hole, jejich délka a další vlastnosti

Při výběru golfových holí pro juniory, malé děti je nutné dbát především na kvalitu a především pružnost šaftu. Ideální je zakoupit golfové hole od renomované značky, ale musíte počítat s vyšší cenou. Šafty dětských holí by měly být grafitové a dostatečně pružné. Mladí lidé by si mohly při častém hraní golfu při použití tuhých ocelových šaftů způsobit nějaké zranění, popřípadě špatný návyk vycházející z přetížené páteře. Prodejce by vám měl být schopen nabídnout golfová železa dle výšky a věku dítěte.

Dětské vybavení a doplňky na golf

Co se týká ostatního vybavení, lze konstatovat, že jej vybíráme dle vlastních zkušeností a podobným způsobem jako pro sebe. Pro trénink je určitě vhodné zakoupit dítěti golfovou rukavici a samozřejmě také bag na golfové hole. Co se týká bot, jsou lidé, kteří dětem kupují boty třeba o číslo větší, aby jim déle vydržely :) . Ostatní vybavení na golf a doplňky jsou víceméně zbytné a jejich nákup je zcela na vás. Ideální samozřejmě je, pokud nákup jakékoli výbavy pro své dítě máte možnost konzultovat s golfovým trenérem (cvičitelem golfu), kterému důvěřujete a považujete ho za odborníka!

  (Hlasováno 1 x)

7,178x shlédnuto - počet shlédnutí článku / videa

- přeposlat tento článek kamarádovi, známému - přeposlat tento článek kamarádovi, známému

Chcete ostatním poradit? Napište přínosný komentář...

  1. držte se, prosím, tématu a snažte se příspěvkem někomu pomoci
  2. vulgární a nesouvisející komentáře mohou být smazány
  3. administrátor může smazat jakýkoli komentář bez udání důvodu
  4. vzkaz pro prodejce...nepropagujte v komentářích své obchody a jinou činnost, tuto možnost budete mít ve zvláštní sekci

Zde můžete napsat komentář k danému článku